Przejdź do treści
Strona główna » Kursy wiosłowania

Kursy wiosłowania

Tak jak wspominałem mam dla Ciebie kilka propozycji na podszkolenie się z wiosłowania. Przygotowałem kursy wiosłowania oparte o moją wieloletnią praktykę idoświadczenie i zawarłem w nich esencję treningową. Tematyka warsztatów to głownie nauka poprawnego wiosłowania, ale niektóre pozycje zawierają również konkretne rozwiązania treningowe. Kursy można realizować indywidualnie własnym tempem.

Kursy wiosłowania

kurs wiosłowania - podstawy techniki

Kurs wiosłowania – PODSTAWY TECHIKI

Podsttawy techniki wiosłowania to idalne rozwiązanie dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z ergometrem lub ich technika nie jest wystarczająco dobra, aby ćwiczyć na optymalnym poziomie. To 5 praktycznych spotkań, na których pokażę Ci od najmniejszych szczegółów jak dojść do poprawnej techniki.

kursy wiosłowania 2

PROGRAM „10 DNI DO MISTRZOSTWA”

To niesamowity porgram, po zakończeniu którego potrafisz bardzo dobrze wiosłować! Wiesz jakie treningi realizować i jakie jednostki są dla Ciebie najlepsze. W 10 dni poznasz technikę, przykładowe treningi, poznasz swój organizm, a na konic otrzymasz pierwszy plan treningowy, który zrealizujesz razem ze mną!

kursy wiosłowania 3

INSTRUKTOR WIOŚLARSTWA HALOWEGO I ERGOMETRU WIOŚLARSKIEGO

To jedno lub dwudniowe warsztaty dla trenerów personalnych, na których pokazuję jak uczyć wiosłowania, jak wykorsyzstuje się eroometr w treningu i jak prowadzić trening, aby przynosił możliwie najlepsze efekty.

Kursy wiosłowania – dodatki

Na życzenie uczestnika lub uczestników modyfikujemy kursy tak, aby dostosowywać je najlepeij do Twoich umiejętności. Jeżeli potrzebujesz więcej czasu na pdany temat – zrobimy to! Jeżeli szybko się wdrażasz – zrobimy coś extra na koniec! Tak, abyś wykorzystał ten czas w 100% i wycisnął, wycisnęła ze mnie wszystko co chcesz! Wybierając jeden z moich kursów lub warsztatów dołaczasz też do społeczności, dlatego Twoja przygoda po ich ukończeniu się nie kończy. Wszyscy absolwenci dostają ode mnie plany treningowe na 21 dni wraz z bezpłatną współpracą po ich zakończeniu. Otrzymujesz również zaproszenia na spotkania, na których wiosłujemy, bawimy się sportem i organizujemy mini zawody. Po prstu spędzamy miło czas!

Pamiętaj! To trening czyni mistrza! Zapraszam do wspónych treningów!