Instruktor wioślarstwa halowego

WARSZTATY INSTRUKTORSKIE DLA TRENERÓW

O KURSIE


Warsztaty „Instruktora wioślarstwa halowego” / „Instruktora ergometru wioślarskiego” to w 100% paraktyczne zajęcia sportowe przeznaczone dla trenerów personalnych, instuktorów fitness lub nauczycieli, które pozwalją na zdobycie praktycznych umiejętności z zakresu:

  • nauczania prawidłowej techniki wiosłowania
  • prowadzenia różnych form treningu na ergometrze wioślarskim
  • przygotowania siłowego ukierunkowanego na wiosłowanie
  • przygotowywania planów treningowych
  • przygotowywania i przeprowadzania zawodów
  • prowadzenia treningu na ergometrze z osobami niepełnosprawnymi (opcjonalnie)

Warsztaty obejmują 12 jednostek treningowych po 60 minut.

PRZYKŁADOWY PROGRAM WARSZTATÓW W FORMIE WEEKENDOWEJ:

Szkolenie oparte jest w 100% o wiedzę praktyczną i przeprowadzone jest przez doświadczonych trenerów i instruktorów wioślarstwa z wieloletnim doświadczeniem.

Głównym prowadzący – Robert Niesyczyński – to były zawodnik (wioślarz), który zdobywał doświadczenie pod okiem najlepszych polskich trenerów wioślarstwa. Posiada międzynarodowe doświadczenie w startach na ergometrze wioślarskim oraz wieloletnią praktykę w pracy z zawodnikami.

UCZESTNICTWO W WARSZTATACH


Warsztaty polecane są w szczególności trenerom pracującym w klubach fitness, indywidualnym trenerom personalnym, trenerom CrossFit oraz pozostałym osobom z branży fitness i innym zainteresowanym.

Umiejętności zdobyte na kursie możesz wykorzystać do pracy z zawodnikami i amatorami wioślarstwa halowego, w klubach fitness, do prowadzenia treningów CrossFIt i wielu innych.

Na zakończenie uczestnik otrzymuje dyplom ukończenia szkolenia.

Każdy uczestnik warsztatów może po ich zakończeniu bezpłatnie korzystać z wiedzy instruktorów w celu doskonalenia swoich umiejętności.

CENA STANDARD: 1100

TERAZ: 799 zł

Jak realizować program?


SZKOLENIE INDYWIDUALNE

Jeżeli chcesz skorzystać ze szkolenia w formie indywidualnej skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo. Ustalimy szczegóły współpracy!

KURS STACJONARNY

11 – 12 lusty 2023 roku – KRAKÓW

Zapisy: robertniesyczynski@gmail.com

Ilość miejsc: 6

Reklama
%d blogerów lubi to: