Przejdź do treści
Strona główna » Instruktor wioślarstwa halowego

Instruktor wioślarstwa halowego

KURS INSTRUKTOR WIOŚLARSTWA HALOWEGO


Kurs „Instruktora wioślarstwa halowego” / „Instruktora ergometru wioślarskiego” to w 100% paraktyczne zajęcia sportowe przeznaczone dla trenerów personalnych, instuktorów fitness lub nauczycieli, które pozwalją na zdobycie praktycznych umiejętności związanych z treningiem na ergometrze wioślarksim. Tematyką kursu jest:

  • technika wiosłowania – jak prawidłowo ćwiczyć na ergometrze wioślarskim, jak nauczyć siebie i innych prawidłowego wiosłowania na ergometrze wioślarskim, szeroka gamma ćwiczeń wioślarskich
  • błedy w techice – jak je wyeliminować, jakie są ich konsekwencje i jak je zauważyć
  • różne formy treningu na ergometrze wioślarskim
  • anatomia wioślarska
  • trening siłowy pod kątem wiosłowania na ergometrze
  • przygotowywania planów treningowych pod kątem wioślarstwa halowego w zależnosci od celów osób ćwiczących
  • przygotowywania i przeprowadzania zawodów
  • prowadzenia treningu na ergometrze z osobami niepełnosprawnymi

Szkolenia odbywają się w systemie weekendowym – sobota niedziela według programu zamieszczonego poniżej.

PRZYKŁADOWY PROGRAM WARSZTATÓW W FORMIE WEEKENDOWEJ:

Szkolenie oparte jest w 100% o praktykę i przeprowadzone jest przez doświadczonych trenerów i instruktorów wioślarstwa z wieloletnim doświadczeniem.

Głównym prowadzący – Robert Niesyczyński – to były zawodnik (wioślarz), który zdobywał doświadczenie pod okiem najlepszych polskich trenerów wioślarstwa. Posiada międzynarodowe doświadczenie w startach na ergometrze wioślarskim oraz wieloletnią praktykę w pracy z zawodnikami.

UCZESTNICTWO W WARSZTATACH


Kurs polecane są w szczególności trenerom pracującym w klubach fitness, indywidualnym trenerom personalnym, trenerom CrossFit oraz pozostałym osobom z branży fitness i innym zainteresowanym.

Umiejętności zdobyte na kursie możesz wykorzystać do pracy z zawodnikami i amatorami wioślarstwa halowego, w klubach fitness, do prowadzenia treningów CrossFIt i wielu innych.

Na zakończenie uczestnik otrzymuje dyplom ukończenia szkolenia.

Każdy uczestnik warsztatów może po ich zakończeniu bezpłatnie korzystać z wiedzy instruktorów w celu doskonalenia swoich umiejętności.

Cena szkolenia: 800 zł

Jak realizować program?


KURS STACJONARNY

5 grudnia 2023 roku – KRAKÓW

Zapisy: robertniesyczynski@gmail.com

Ilość miejsc: 6

SZKOLENIE INDYWIDUALNE

Jeżeli chcesz skorzystać ze szkolenia w formie indywidualnej skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo. Ustalimy szczegóły współpracy!