Spotkania na żywo i otwarte treningi w 2023 roku

Cześć! Na początek roku dobre wiadomości! Mam dla Was kilka ciekawych propozycji.

Zanim jednak przejdę do konkretów to bardzo serdecznie dziękuję za tworzenie fajnej i aktywnej społeczności. Społeczności, która jest coraz większa, a dzięki czemu poziom pozytywnych emocji i motywacji do działania również jest coraz większy. Dziękuję za wszystkie polubienia, obserwacje i subskrybcje na portalach społecznościowych. Nowych fanów zapraszam do społeczności na Facebook’u (strona i grupa): Ergometr wioślarski – trening wiedza oraz na YouTube – @ergotrener / Robert Niesyczyński.

OTWOARTE WTORKI – wydarzenie dla każdego!

Otwarte wtorki to wydarzenie, na które zapraszam wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z wiosłowaniem, treningiem jako takim lub po prostu chcą pogadać. W wybrane wtorki będę do Waszej dyspozycji w godzinach 17:00 – 20:00 w Studio Masażu i Sportu w Krakowie przy ul. Olszańskiej 5. Możemy również razem potrenować na ergometrach, rowerku, z gumami, na materacu itp. Jest w czym wybierać. Te kilka godzin przebiega po prostu według Waszego stylu.

Spotkania z trenującymi i kursantami!

W tym roku będę również gościł swoich podopiecznych na zamkniętych spotkaniach. Osoby trenujące ze mną lub osoby, które ukończyły wybrany przez siebie kurs lub warsztat serdecznie już dziś zapraszam na zamknięte spotkanie. Pierwsze z nich już 11 lutego! Spotykamy się również w Studio Masażu i Sportu w Krakowie.

Informacje o wszystkich wydarzeniach z osobna znajdziecie w zakładce „wydarzenia” w pasku menu. Do zobaczenia!

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: